Facebook Twitter Google+ Google+
DHO

एड्स दिवसमा मिस कण्डम प्रतियोगिता

Advertise Here

विश्वमा हरेक वर्ष डिसेम्बर १ मा एड्स दिवस मनाइन्छ । यस अवसरमा जागरुकताका लागि दुनियाभर नै विभिन्न कार्यक्रमको आयोजना गरिन्छ । तर यी कार्यक्रमहरु मध्ये सबैभन्दा अनौठो मध्येको एक चाहीँ थाइल्याण्डमा आयोजना हुन्छ ।

एड्स दिवसको अवसरमा थाइल्याण्डमा आयोजना हुने उक्त कार्यक्रम त्यहाँको सबैभन्दा चर्चित सेलिब्रेसन पनि हो । वास्तवमा एड्स दिवसको अवसरमा थाइल्याण्डमा हरेक वर्ष मिस कण्डम प्रतियोगिता हुन्छ । यस अवसरमा त्यहाँ सुन्दरीहरुबीच कण्डमलाई बेलुनजस्तै गरी फुलाउने प्रतियोगिता हुन्छ ।

सुरक्षित यौन सम्बन्ध तथा यौन संक्रामक रोगबाट बच्नका लागि मानिसहरुमा जागरुकता बढाउन यो प्रतियोगिताको आयोजना गर्ने गरिएको छ । प्रतियोगितामा विभिन्न ४ देशका सुन्दरीहरु सहभागी हुन्छन् । कण्डमलाई सबैभन्दा ठूलो हुनेगरी फुलाउने सुन्दरीले मिस कण्डमको ताज जित्छिन् । मिस कण्डमको ताजसँगै एक हजार भाट नगद पुरस्कार पनि दिइन्छ ।

यस अवसरमा मानिसहरुलाई निशुल्क रुपमा कण्डम वितरण पनि गरिन्छ । यो प्रतियोगितालाई एक जना सांसदले प्रत्यक्ष रुपमा सहयोग र समर्थन गरेका छन् । त्यसैले ती सांसदको नाम नै मिस्टर कण्डम रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)
Advertise Here

सम्बन्धित सामग्री

  • प्रदेश ७ मा कहाँकहाँ बनाउँदैछ सरकारले नयाँ ३१ भवन?
  • अब एचआइभीको शंका भए औषधि निःशुल्क
  • स्वास्थ्य संस्था हस्तान्तरण प्रक्रिया सुरु
  • डा केसीको स्वास्थ्य झन् खस्कियो
  • पाँच लाख सरकारी कर्मचारीको अनिवार्य स्वास्थ्य बीमा गरिने
  • बैतडीका स्वास्थ्य संस्थामा औषधि अभाव
  • पाटन बजार अनुगमन
  • बढी सेल्फी खिच्नाले लाग्ने रोग सेल्फी इल्बो के हो?