‘वाम गठबन्धनले बहुमत पाएमा सरकारको स्थायित्व र समृद्धि’

मा प्रकाशित


काठमाडौं । नेकपा एमाले पर्यटन विभाग प्रमुख सूर्य थापाले विश्व सम्पदा क्षेत्रमा सूचीकृतस्थल तथा अन्य प्राचीन महत्वका सम्पदास्थलको संरक्षण गर्न सकेमा विश्वव्यापीरुपमा पर्यटकलाई आकर्षित गर्न सकिने बताएका छन् ।

एमाले टोखा नगरपालिका ६ नं द्वारा आज आयोजित चुनाव परिचालन बैठकमा उनले कृषि, पर्यटन, ऊर्जालगायत औद्योगिक क्षेत्रमा लगानी वृद्धि गरी रोजगारका अवसर सिर्जना गर्नुपर्नेमा जोड दिए । देशमा स्थिर सरकार कायम हुन नसक्दा दीर्घकालीन महत्वका योजना कार्यान्वयन नभएकाले वाम गठबन्धनले बहुमत पाएमा सरकारको स्थायित्वपछि राजनीतिक स्थिरता कायम भई आर्थिक समृद्धिको मार्ग खुल्ने बताए ।

काठमाडौं निर्वाचन क्षेत्र नं ५ अन्तर्गत एमाले प्रदेश (ख) का सहसंयोजक मनिराज डंगोलले स्थानीय तहमा विकास निर्माण तथा आर्थिक रुपान्तरणका लागि अहिले वाम गठबन्धनले ल्याएका कार्यक्रम लोकप्रिय रहेको बताए । यसैबीच बूढानीलकण्ठ –४, पासीकोटमा वाम गठबन्धनको सम्पर्क कार्यालय आज स्थापना गरिएको छ ।रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)

%d bloggers like this: