Facebook Twitter Google+ Google+
DHO

‘वाम गठबन्धनले बहुमत पाएमा सरकारको स्थायित्व र समृद्धि’

Advertise Here

काठमाडौं । नेकपा एमाले पर्यटन विभाग प्रमुख सूर्य थापाले विश्व सम्पदा क्षेत्रमा सूचीकृतस्थल तथा अन्य प्राचीन महत्वका सम्पदास्थलको संरक्षण गर्न सकेमा विश्वव्यापीरुपमा पर्यटकलाई आकर्षित गर्न सकिने बताएका छन् ।

एमाले टोखा नगरपालिका ६ नं द्वारा आज आयोजित चुनाव परिचालन बैठकमा उनले कृषि, पर्यटन, ऊर्जालगायत औद्योगिक क्षेत्रमा लगानी वृद्धि गरी रोजगारका अवसर सिर्जना गर्नुपर्नेमा जोड दिए । देशमा स्थिर सरकार कायम हुन नसक्दा दीर्घकालीन महत्वका योजना कार्यान्वयन नभएकाले वाम गठबन्धनले बहुमत पाएमा सरकारको स्थायित्वपछि राजनीतिक स्थिरता कायम भई आर्थिक समृद्धिको मार्ग खुल्ने बताए ।

काठमाडौं निर्वाचन क्षेत्र नं ५ अन्तर्गत एमाले प्रदेश (ख) का सहसंयोजक मनिराज डंगोलले स्थानीय तहमा विकास निर्माण तथा आर्थिक रुपान्तरणका लागि अहिले वाम गठबन्धनले ल्याएका कार्यक्रम लोकप्रिय रहेको बताए । यसैबीच बूढानीलकण्ठ –४, पासीकोटमा वाम गठबन्धनको सम्पर्क कार्यालय आज स्थापना गरिएको छ ।रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)
Advertise Here

सम्बन्धित सामग्री

  • अछाममा तरुल खन्दै गरेका बालकको मृत्यु
  • पृथ्वी जयन्तीमा सार्वजनिक बिदा
  • डा. गोविन्द केसी १४ ‍औँ पटक अनशनमा
  • प्रदेश सातको राजधानी दिपायल हुनुपर्ने भन्दै प्रदर्शन
  • चुनावी प्रचार सामग्री तत्काल हटाउन निर्वाचन आयोगको निर्देशन
  • आज टोपी दिवस मनाइँदै
  • डेढ सय गुप्तचरको जागिर गयो
  • विप्लव समूहका दुई नेता जेल चलान