कृष्ण माध्यमिक बिद्यालयको ५७ औं बार्षिकोत्सब सम्पन्न

मा प्रकाशित


बैतडी, ४ भदौ ।

पाटन नगरपालिकामा रहेको श्री कृष्ण माध्यमिक बिद्यालयको ५७ औं बार्षिकोत्सब तथा अभिभावक दिबस आईतबार बिविध कार्यक्रमका गरि मनाईएको छ । बार्षिकोत्सब सास्कृतिक कार्यक्रमका अतिरिक्त हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता गरि सम्पन्न भएको छ ।

बार्षिकोत्सब समारोहमा १ करोड पचास लाख चौपान्न हजार ५ सय ७ रुपैया बराबरको आर्थीक प्रतिबेदन प्रस्तुत गरिएको छ । बिद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष माया बिष्ट पनि आगामी दिनमा बिद्यालय को शैक्षिक, भौतिक तथा आर्थीक स्तर सुधारका लागी पहल गर्ने बताउनुहुन्छ ।

सो बिद्यालयमा दश कक्षा सम्म जनरल र प्राबिधिक कम्प्युटर शिक्षा, कक्षा १२ सम्म शिक्षा संकाय, ब्यबस्थापन संकाय र प्राबिधिक डिप्लोमा इन इन्जिनियरिंग बिषयमा पढाई सञ्चालन हुदै आएको छ ।

साथै यस बिद्यालयमा यसै शैक्षिक सत्र देखि कृषि जेटिएको पढाई पनि संचालन हुने भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)

%d bloggers like this: