Facebook Twitter Google+ Google+
DHO

सरकारको नेतृत्व जेठ पहिलो साता परिवर्तन हुँदै

thumbAdvertise Here

काठमाडौं , २४ वैशाख।

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले जेठ पहिलो साता शेरबहादुर देउवालाई सत्ता हस्तान्तरण गर्ने भएका छन् । आलोपालो सरकारको नेतृत्व लिने दुई दलबीचको भद्र सहमति कार्यान्वयन गर्दै प्रचण्डले सत्ता हस्तान्तरण गर्ने माओवादीका वरिष्ठ नेताहरुले बताएका छन् ।

सहमति कार्यान्वयन भएमा अहिलेको सत्ता गठबन्धन पनि कायमै रहने उनीहरुले बताएका छन् । गत १९ साउनमा प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चुनिनु अघि कांग्रेस–माओवादीबीच स्थानीय तह निर्वाचन प्रचण्डको नेतृत्वमा तथा प्रदेश र केन्द्रको निर्वाचन कांग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाको नेतृत्वमा गर्ने भद्र सहमति भएको थियो । त्यतिखेर प्रचण्ड र देउवाले नौ–नौ महिना सरकारको नेतृत्व गर्ने समझदारी बनेको छ । यो समाचार आजको नयाँ पत्रिकामा छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)
Advertise Here

सम्बन्धित सामग्री

  • प्रधानमन्त्री देउवाका सय दिनः यस्ता छन् सफलता र असफलता
  • विमलेन्द्र निधिलाई गृहनगर जोगाउनै धौधौ
  • कर्मचारीले राजनीति गरे ‘बर्खास्त’!
  • आयोग नबन्दा महाकाली सन्धिको विवाद जटिल
  • लिक बन्यो, गुडाउने रेल छैन
  • नेपाल आयल निगमका प्रबन्ध निर्देशक खड्कालाई कारबाही गर्ने सरकारको तयारी
  • कहाँबाट चुनाव लड्ने तयारी गर्दै छन् शीर्ष नेता ?
  • जम्बो मन्त्रिपरिषद्: मन्त्रीलाई तलब खुवाउनै हम्मे