Facebook Twitter Google+
DHO

सरकारको नेतृत्व जेठ पहिलो साता परिवर्तन हुँदै

thumb

काठमाडौं , २४ वैशाख।

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले जेठ पहिलो साता शेरबहादुर देउवालाई सत्ता हस्तान्तरण गर्ने भएका छन् । आलोपालो सरकारको नेतृत्व लिने दुई दलबीचको भद्र सहमति कार्यान्वयन गर्दै प्रचण्डले सत्ता हस्तान्तरण गर्ने माओवादीका वरिष्ठ नेताहरुले बताएका छन् ।

सहमति कार्यान्वयन भएमा अहिलेको सत्ता गठबन्धन पनि कायमै रहने उनीहरुले बताएका छन् । गत १९ साउनमा प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चुनिनु अघि कांग्रेस–माओवादीबीच स्थानीय तह निर्वाचन प्रचण्डको नेतृत्वमा तथा प्रदेश र केन्द्रको निर्वाचन कांग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाको नेतृत्वमा गर्ने भद्र सहमति भएको थियो । त्यतिखेर प्रचण्ड र देउवाले नौ–नौ महिना सरकारको नेतृत्व गर्ने समझदारी बनेको छ । यो समाचार आजको नयाँ पत्रिकामा छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)





सम्बन्धित सामग्री

  • करौडौं खर्चेर भत्काइएका छाउगोठ फेरि ठडिए
  • स्थानीय तहमा जान मानेनन् कर्मचारी
  • मतदाता शिक्षामा ७५ करोड
  • भारतीय प्रस्ताव नेपालद्वारा अस्वीकार
  • एक अर्बको सफ्टवेयर आठ महिनामै बेकामे
  • ४१ अर्ब फ्रिज, भूकम्पपीडितले पाएनन् रकम
  • राप्रपा र फोरमलाई बाहिरै राखेर भोलि सरकार बिस्तार
  • ३५ वर्षको उमेरमा १८ औं पटक सुत्केरी