DHO

काउन्सिलद्वारा मतदान केन्द्रहरूको स्थलगत अनुगमन

thumb

काठमाडौँ, ३१ बैशाख ।

स्थानीय तहको निर्वाचन २०७४ को अवसरमा आज प्रेस काउन्सिल नेपालबाट विभिन्न जिल्लाका मतदान केन्द्रको स्थलगत अनुगमन गरियो ।

सो अवसरमा निर्वाचनको समग्र पक्षका साथै समाचार सङ्कलनका क्रममा मिडिया र पत्रकारले आचारसंहिता पालना गरे नगरेको तथा मतदान केन्द्रबाट सूचना प्रवाहका क्रममा पत्रकार र मिडियालाई सहजता प्रदान भए नभएको लगायतका विषयमा अनुगमन गरिएको थियो ।

यस कार्यका लागि काउन्सिलका निमित्ति अध्यक्ष किशोर श्रेष्ठ, सदस्यहरू डा.महेन्द्र विष्ट, खिलबहादुर भण्डारी, गोविन्द चौलागाईँ–काठमाडौँ, सदस्य सुदर्शन आचार्य–सिन्धुपाल्चोक, ईश्वरीप्रसाद ओझा–काभ्रे, सदस्य शुभेच्छा विन्दू तुलाधर–कीर्तिपुर र ललितपुर, सदस्य चेतनाथ धमला, मुख्य अधिकृत झविन्द्र भुसाल, कामु उपप्रशासकीय अधिकृत रामशरण बोहरा–काभ्रे, सिन्धुपाल्चोक, सदस्य संगीता खड्का, सहप्रशासकीय अधिकृत (सूचना अधिकारी) दीपक खनाल –थानकोट, नैकाप, जावलाखेल, मंगलबजार भक्तपुरका केन्द्रमा खटिनुभएको थियो ।

सो अवसरमा पत्रकारहरूले आचारसंहिता भित्र रहेर तस्वीर, रिपोर्ट लिएको मतदान अधिकृतहरूले बताएका थिए भने आफूहरूलाई मतदान सम्बन्धी सूचना प्रवाहका क्रममा सहजता प्रदान गरिएको सम्बन्धि क्षेत्रमा खटिएका पत्रकारहरूले प्रतिक्रिया दिएका थिए ।

स्मरणीय छ, प्रेस काउन्सिल नेपालले यही बैशाख १५ गतेदेखि पत्रपत्रिका, रेडियो, टेलिभिजन, अनलाइन र सामाजिक सञ्जालमा पत्रकार र निर्वाचन आचारसंहिताको अनुगमन गरिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्... (कृपया शिष्ट भाषा प्रयोग गर्नुहोला)

सम्बन्धित सामग्री

  • चट्यांगले बैतडीमा १० ट्रान्सफर्मर पड्किए, विद्युत सेवा अनियमित
  • बैतडीमा कांग्रेसले अझै उम्मेदवार टुंग्याउन सकेन
  • नवनियुक्त अध्यक्ष भवानीप्रसाद बरालको स्वागत !
  • के-के छन् वडा अध्यक्षका काम, कर्तव्य र अधिकार ? (जानकारीसहित)
  • दोगडाकेदारमा एक हप्तादेखि विद्युत सेवा अवरुद्ध
  • विद्युत प्राधिकरणका प्रमुख घेराउमा
  • मतदाता शिक्षा कार्यक्रम पुनः सञ्चालन हुँदै
  • ८० बर्षीय वृद्ध जेल चलान